Poslední deskohraní před prázdninami je úspěšně za námi.
Vedro jako v pekle, místy jsme umdlévali, ale nedali jsme se a zhruba patnáct statečných z nás se doslova proplazilo hrami jako Malé velké galaxie, škodící novinka Holubomby o krmení a vybuchování holubů, Sky Team, Stratego, Mars teraformace, Krycí jména, Dobble a další.
Přežijte vedra, dodržujte pitný režim, užijte léto a uvidíme se v září!
Hint: jak trefně poznamenal Fanda Kvíčala, jsme asi klub největším počtem deskovek na počet hráčů 🙂
Neboli hodně her, ale řada leží ladem. Podaří se nám jako klubu do konce roku zvládnout malé deskoherní Bingo? Více info během prázdnin !




